• Неодамнешно
  • -30 %
8cm Симпатична Цреша Вештачки Зајакот Крзно Топката Keychain Keyring Pompom Лист Чанта Pendant Автомобил Копче Chian Прстен Носителот 16 бои

8cm Симпатична Цреша Вештачки Зајакот Крзно Топката Keychain Keyring Pompom Лист Чанта Pendant Автомобил Копче Chian

DEN 124.00
DEN 177.60

Количина на стоки
Тековен

ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ
Материјал :
зајакот крзно+алуминиумски
Големина на :
топката size 8 см
конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен
Боја :
15 бои за у изберете
Количина : 1 компјутер
C ondition
100% Нов Висок Квалитет
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
зајакот крзно
Број На Модел На:
крзно пом poms keychain
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
HOCOLE
Функција:
Расположение Tracker
Метална боја:
Злато-боја
Прилики за подароци:
Рекламирање ,промоција, сувенири , саеми, Секојдневно Носење
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот од DHL,EMS..
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Функција:
зајакот keychain
useage:
крзно торба шарм
боја:
15 бои за у изберете
Материјал:
зајакот крзно+алуминиумски
Капка брод:
Yes
Големина:
8 см
Пакет вклучувајќи:
1 Парче

Најдобри понуди