• Неодамнешно
  • -50 %
Човекот луксузни Cufflinks Кошула Додатоци Златна Боја Австриската Rhinstone Кристал Ткаенината Линкови Копчиња со Подарок Кутија

Човекот луксузни Cufflinks Кошула Додатоци Златна Боја Австриската Rhinstone Кристал Ткаенината Линкови Копчиња со Подарок

DEN 311.00
DEN 622.08

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода областа, вклучувајќи ги и паричници, модни накит, облека и така натаму .Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Чувајте ги вашите накит повеќе permant со следниве аспекти :
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Стандарден пакет е како на следната слика.
Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ви благодарам многу!
.
Нашите производи се направени со најдобри жолта вистински злато/платина позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.ТОПЛА ПРОДАЖБА
Ако сакате да се купи со производот, pls кликнете на следните слики :
zirco Жените Накит Поставите Ѓердан И Обетки S Стил : мода накит , cufflinks Материјал : еколошки бакар, paltinum позлатен , жолто злато позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар cufflinks , Хартија картичка, OPP вреќа, Свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
C41G
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
GPUNK
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Бизнис прилики:
мажите Cufflinks

Најдобри понуди