• Неодамнешно
  • -20 %
Ѓ. J4Z ТОПЛА Прекрасна Кутре Подарок Brooch Pin Мода Одлична Кристал Животинско Куче Легура Костим Brooch За Наврати Деко

Ѓ. J4Z ТОПЛА Прекрасна Кутре Подарок Brooch Pin Мода Одлична Кристал Животинско Куче Легура Костим Brooch За Наврати

DEN 142.00
DEN 177.12

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
HSP015
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Емајлот Легура
Состојба:
Нова без ознака
Occassions:
годишнина,ангажирање,партија,клуб,свадба,секојдневниот живот
боја:
како на слика
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
3*за 1.5 cm
Тежина:
5g

Најдобри понуди