• Неодамнешно
  • -19 %
2 x Автомобил Лета Орелот Пламен Животинско Вратата Decals за Elantra Винил Страна налепници

2 x Автомобил Лета Орелот Пламен Животинско Вратата Decals за Elantra Винил Страна налепници

DEN 1244.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
pullight
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
nc-т-1200
Објектот Должина:
190cm
Објектот Ширина:
26.5cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Најдобри понуди