• Неодамнешно
  • -19 %
Автомобил Племенски Пламен Шофершајбната Decal налепница Винил Windows налепница

Автомобил Племенски Пламен Шофершајбната Decal налепница Винил Windows налепница

DEN 622.00
DEN 768.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
pullight
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
nc-т-1197
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Најдобри понуди