• Неодамнешно
  • -38 %
Топло-продажба Симпатична 3D Автомобил ST Прозорец Браник Тело Decal Налепница Мечка Мачка Куче Шепа Нога Отпечатоци

Топло-продажба Симпатична 3D Автомобил ST Прозорец Браник Тело Decal Налепница Мечка Мачка Куче Шепа Нога Отпечатоци

DEN 31.00
DEN 50.40

Количина на стоки
Тековен

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Топло-продажба Симпатична 3 D Автомобил ST Прозорец Браник Тело Decal Налепница Мечка Мачка Куче Шепа Нога Отпечатоци 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Сребрена
Големина : За 6cm x 7cm
Со добар Квалитет и Издржливи.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Но треба плати дополнителни превозот надомест. да 18 : 00часот. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
Префинет дизајн и лесно да се држиме за вашиот автомобил
Направете вашиот автомобил различни од другите " со овој glittery значка налепница
Доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап
Совршен Амблем за автомобили (Надворешноста, предната решетка, задните трупот, возило тело, моторот покритие, воздух кутија со капак, внатрешни работи итн)
За автомобил тело декорација, табла, песна, мотор и мопед
Лесна апликација за речиси секоја чиста рамна површина & дефинитивно прекрасен додадете на вашето возење
Темелно чистење на областа каде што сакате да се применуваат вашиот decal да. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
6cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
Објектот Должина:
7cm
Модел:
Animal Моделот
Налепница Сместување:
глава
Бренд Име:
АВТОМОБИЛ-partment
Име На Модел:
N/A

Најдобри понуди