• Неодамнешно
  • -9 %
Универзален Мотор Лиценца Број Плоча На Држачот За Монтирање На Заградата

Универзален Мотор Лиценца Број Плоча На Држачот За Монтирање На Заградата

DEN 411.00
DEN 452.16

Количина на стоки
Тековен


Универзален Мотор Лиценца Број Плоча На Држачот За Монтирање На Заградата
Количина : пред / задната табличка
start Isv Module Wrap6190
end Isv Module Wrap6190

Други карактеристики

Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Функција:
Паркинг Задна Камера
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Алуминиум легура
Модел Година:
сите
Име На Модел:
ве молиме проверете ја големината
Бренд Име:
RPMMOTOR
Шема:
ништовни
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри понуди