• Неодамнешно
Бесплатен превозот 2X ABS нов Пар Лажни Пропустливи Нето Автомобил Проток на Воздух Худ модифицирани телото се Држи Украс,автомобил Надворешноста декорација произв?

Бесплатен превозот 2X ABS нов Пар Лажни Пропустливи Нето Автомобил Проток на Воздух Худ модифицирани телото се Држи Украс,автомобил

DEN 623.04

Количина на стоки
Тековен

Сите предмети ќе бидат испратени од страна на USPS, Воздухопловната Парцела ,UPS-от ,DHL,TNT,EMS ,ПАТАРИНА .Поинаков начин, ќе имаат различни превозот обвиненија.
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите времето за испорака и да им овозможи доволно време за испорака.
ПРЕВОЗОТ
1.
започнете
крајот
Овој автомобил проток на воздух декоративни налепница може да го промени изгледот на вашиот автомобил, кога ќе се држи врз него. Ви благодариме! Тука е испорака детали за :
. Ние веруваме дека можеме да работиме заедно за да се направи трансакција најдобри. Ако одберете ја изразат испорака метод, ве Молиме да ни понудат вашиот телефонски број или вашата цел ќе биде одложен бидејќи на курир ќе им е потребно за испорака. Тоа ќе биде деструктивна лепење ефект ве Молиме не го мие автомобилот се изложуваат во ветер : за 24 часа по инсталација
Ако имате проблеми со следново прашање ве молиме Контактирајте со Нас веднаш ! Вие не задоволство објектот квалитет Точка не одговара на вашиот мотоцикл совршен Објектот не може да се постигне вашите очекувања објектот arriver бидат скршени да не примите објектот Парцели Изгубиле Добие погрешен точка ве Молиме не грижете се !!! Ние сме искрени дилери ,ние ќе се трудиме да ги реши сите ваши проблеми додека сте задоволни.
Спецификации : SKU : A002-01-1 Состојба : 100% Сосема Нова Боја : ЦРНА Материјал : Хром Тежина : 180 g Големина : 19 x 9 см (L x W)
Функција : Electroplate-во потрага површински третман самолепливи и декоративни автомобил пропустливи налепница Лесно да се инсталира, само отстранете го задниот хартија, може да се прицврстува на налепница лесно Пред инсталацијата, одберете го соодветното место, чистење на прашина, масло итн со чистење-помош Пакет се вклучени : 2x Автомобил Проток на Воздух, се Пропустливи Декоративни Налепници за
Напомена : проток на Воздух може да биде инсталиран на моторот худ или автомобил браник од 2-страни тип и лесно да предизвика airstreams convective избегнувајте да се држиме супер проток на воздух под висока температура.Ние ќе брод објектот преку различни превозот метод со цел износ и цел на телесната тежина . Било проблем за испорака, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори случај или остави лош повратни информации. Тоа го прави вашиот автомобил да биде различна од другите и да привлече повеќе луѓе да се обрне внимание на вашиот автомобил, го направи вашиот автомобил да биде повеќе елегантна и убава.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Gremlins
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
Универзална
категорија:
3D
Објектот Ширина:
9cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Должина:
19cm
Објектот Дијаметар:
19cm
Пакување:
Не Се Пакувани

Најдобри понуди