• Неодамнешно
Универзална Карбонски влакна боја Автомобил декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи Покрие худ бесплатен превозот автомобил Налеп

Универзална Карбонски влакна боја Автомобил декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи Покрие

DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Ова е Универзална дел на вашиот Автомобил ,тоа може да го подобри извршувањето на вашиот автомобил и да се направи вашиот автомобил, така кул! тоа е време да ја замените и надградба на Поклопец за вашиот Автомобил сега !!
Спецификации : SKU : A009-02-3 Сосема нов и висок квалитет на протокот на воздух лажичка. Димензии : 334mm x 248mm x 49mm(Dxšxv) Материјал : пластични Боја : Карбонски влакна боја Тежина : 0.3 KG
Карактеристики : Направете вашиот автомобил посебни кул и препознатлив. Помош & Задржи Мотор хаубата во Кул Состојба,до некој степен. Нека воздухот се оди преку лажичка во моторот област.
Инсталација guidlines : протокот На воздух лесно може да се инсталира на моторот худ или автомобил покрив со двојно-лента во прилог onbottom на производот. Со цел да се избегне уништување на Паста ефект,ве молиме да не се држи воздухот лажичка под hightemperature. Ве молиме не влажни надвор ставете дел во тек на 24 часа по инсталацијата.
Пакет се вклучени :
1 buc Проток на Воздух

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
Gremlins
категорија:
3D
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
4.9cm
Објектот Должина:
33.4cm
Име На Модел:
Универзална
Објектот Дијаметар:
33.4cm
Налепница Сместување:
глава
Објектот Ширина:
24.8cm
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди