• Неодамнешно
Noizzy Gecko Quattro Автомобил Авто Значка Налепница Амблем 3D Метал Црното Злато Хром Подесување за Ауди Б3 А3 А4 C5 A6 A4 Б8 Стил

Noizzy Gecko Quattro Автомобил Авто Значка Налепница Амблем 3D Метал Црното Злато Хром Подесување за Ауди Б3 А3

DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


Ако уживате во нашите производи и услуги, ве молиме да ја додадете нашата продавница до вашите омилени листата :
100% носат отпорни на метални материјали.
Интегрирани фалсификување,Ликовната Обработка.
Елегантен изглед,не-исчезнува.
3 M лепак фиксни,Без дупчење,издржливи.
лесно се применуваат за автомобили и мотори.
лесно да се отстрани без никакви остатоци.
Димензија : L=10см W=3.8 cm
3 Бои се достапни : црна/сребрена/злато
Пакет содржи : 1 Парче Амблем
Одредено Место : Trunk/Фендер
Совети : 10% Попуст за нарачка на не помалку од 3 Компјутери.
Инсталација Информации :
1. Чист автомобил површина, бидете сигурни дека нејзините сува и рамно пред инсталацијата.
2.Откине лепак поклопецот, притиснете фирма надолу на одредено место за 2 Мин. (Лепак stickness enhanced ако загрева со полесни).
3. Нема автомобил за перење во рок од 24 часа по инсталацијата.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
Gecko Колекција
Бренд Име:
NOIZZY
Објектот Ширина:
3.8cm
Модел:
Animal Моделот
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
категорија:
Амблеми
дизајн:
Животните
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
10cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело

Најдобри понуди