• Неодамнешно
  • -29 %
Carmilla Нерѓосувачки Челик За Nissan X-TRAIL Xtrail T32 2013- Qashqai J11 2014- Внатрешни работи Rearview огледало прилагодување светлина

Carmilla Нерѓосувачки Челик За Nissan X-TRAIL Xtrail T32 2013- Qashqai J11 2014- Внатрешни работи Rearview огледало

DEN 68.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен

Бренд : Carmilla Пакување : 1 парче Материјал : не ' рѓосувачки челик ве Молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа по инсталацијата .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Дијаметар:
1inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Внатрешна
категорија:
3D
Тип:
Лепак Налепница
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
00369
Бренд Име:
carmilla
Објектот Висина:
1inch
Вид На Налепница:
Други

Најдобри понуди