• Неодамнешно
  • -10 %
JY ABS Центар Конзола Послужавник за Чување Кутија Чаша Носителот Автомобил Стил Додатоци За Тојота HIACE 200

JY ABS Центар Конзола Послужавник за Чување Кутија Чаша Носителот Автомобил Стил Додатоци За Тојота HIACE 200

DEN 1080.00
DEN 1199.52

Количина на стоки
Тековен

Fitment:за Тојота HIACE 200. Материјал:високо квалитетна ABS. Боја : црна. Состојба : 100% нови во кутија,не се користи. Пакетот вклучува : 1x центар конзола послужавник. Карактеристики : доаѓа со 3 M самолепливи ленти; Може да се користи за купот на држачот за мобилен телефон, фах,додатоци случај.

Други карактеристики

Бренд Име:
JY

Најдобри понуди