• Неодамнешно
  • -9 %
200mmx1520mm Сјајни бели Авто Автомобил Стил Автомобил и мотоцикл налепница Винил Wrap Film Лепило Воздух Ослободување Налепница Decal Лист

200mmx1520mm Сјајни бели Авто Автомобил Стил Автомобил и мотоцикл налепница Винил Wrap Film Лепило Воздух Ослободување

DEN 227.00
DEN 249.60

Количина на стоки
Тековен


200mmx1520mm Сјајни бели Авто Автомобил Стил Автомобил и мотоцикл налепница Винил Wrap Film Лепило Воздух Ослободување Налепница Decal Лист

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
BscKmge
Објектот Ширина:
152cm
Објектот Должина:
20cm
категорија:
Налепници
Име На Модел:
4D карбонски влакна
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Вид На Налепница:
Карбонски Влакна Заштитник
Објектот Висина:
0.02cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди