• Неодамнешно
  • -14 %
Новата 3D Автомобил Стил Смешно Мачка Очи Peeking Налепница Водоотпорен Peeking Чудовиште Авто Додатоци Целото Тело Покритие за Авто Автомобил DIY

Новата 3D Автомобил Стил Смешно Мачка Очи Peeking Налепница Водоотпорен Peeking Чудовиште Авто Додатоци Целото Тело Покритие

DEN 74.00
DEN 85.92

Количина на стоки
Тековен

Опис : Нова 3 D Автомобил Стил Смешно Мачка Очи Peeking Налепница Водоотпорен Peeking Чудовиште Авто Додатоци Целото Тело Покритие за Авто Автомобил DIY Употреба : За автомобил декорација Карактеристики : 1.Боја е постојана, не се избледени и да не му наштети на автомобил наслика 2.Префинет дизајн и лесно прилог, добри и квалитетни и издржливи. Пакување вклучува : 1 Парче Автомобил Налепница Големина : како што е прикажано на ПРЕВОЗОТ ПОБРЗО И SAVER Поради шпицот на сезоната, превозот ќе се одложи. Ние ви препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард на Превозот и Регистрирани Пост Воздухопловната како вашиот приоритет
Забелешки 1.Бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Адреса не може да биде изменета по породувањето. Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете ИМЕ и презиме како примачот име. Инаку, вие не може да го добиете вашиот предмети затоа на регулацијата на вашиот царински. 2.Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере 3.Ве молиме овозможи 0-1cm се разликува поради прирачник за мерење.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
Име На Модел:
A-142
категорија:
3D
Модел:
Animal Моделот
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
1.8cm
Бренд Име:
OTOKIT
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
24.6cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди