• Неодамнешно
  • -5 %
1.8 Т 2.0 T Емисии Амблем на Логото Автомобил Задните Трупот Амблем Опашка Декорација Значка Зафатнина Налепница За BMW Passat Голф Ауди А3

1.8 Т 2.0 T Емисии Амблем на Логото Автомобил Задните Трупот Амблем Опашка Декорација Значка Зафатнина Налепница За BMW

DEN 109.00
DEN 114.72

Количина на стоки
Тековен


ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка.
2. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди добар фидбек и споделување на убава инсталација слики ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3. Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел, ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
(Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
4. Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. 1.8 Т 2.0 T Емисии Амблем На Логото Авто Задните Трупот Амблем Опашка Декорација Значка Зафатнина Налепница Автомобил Додатоци

Други карактеристики

Бренд Име:
JCING
Налепница Сместување:
Багажникот
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
Број / Писмо
Име На Модел:
JC-XY012/JC-XY018
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип На Објект:
Налепници
Автомобил модел:
За BMW Passat Голф Ауди А3 Ford Тојота Peugeot Chevrolet

Најдобри понуди