• Неодамнешно
  • -49 %
Aliauto 2 x Рефлексивни Автомобил Налепница Булдог Ја Отвори Вратата Предупредување Decal За Мини Купер Countryman Clubman Изведат R50 51 55 53

Aliauto 2 x Рефлексивни Автомобил Налепница Булдог Ја Отвори Вратата Предупредување Decal За Мини Купер Countryman Clubman

DEN 97.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Aliauto 2 x Рефлексивни Автомобил Налепница Булдог Ја Отвори Вратата Предупредување Decal За Мини Купер Countryman Clubman Изведат R50 51 55 53
Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет PVC заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј. Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како на сликите се покаже Големина : 11x7cm Пакетот Вклучува : 2 x Aliauto 2 x Рефлексивни Автомобил Налепница Булдог Ја Отвори Вратата Предупредување Decal За Мини Купер Countryman Clubman Изведат R50 51 55 53 Инсталација Настава : 1.Anhydrous ставете ќе биде објавено на страницата се чисти.сува. Голиот на сите или на дел од крајот на хартија,постави добра позиција,е фиксиран на горниот крај,од врвот до дното ставете на телото. користете пластична scraper или банка количка и назад стружење,истиснување ќе биде целосно воздух. 2.вода ставете ќе биде објавена на сајтот чисти одземени на сите, на крајот или на хартија,воден чистење агент распрска на телото лепило област и налепници на површината за џвакање постави добра позиција, на налепница внимателно прилог на возило тело со пластични scraper стружење,стружење од водата и воздухот. природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот. Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
0.01cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Ширина:
7cm
Име На Модел:
автомобил налепница
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
11cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
домашно милениче

Најдобри понуди