• Неодамнешно
  • -40 %
YJZT 17.6*7.3 CM 2X Интересни се ЗАДРЖИ на ДАЛЕЧИНА Автомобил Налепница БЕБЕ НА ОДБОРОТ Декорација Мотоцикл Декорација Ц1-5657

YJZT 17.6*7.3 CM 2X Интересни се ЗАДРЖИ на ДАЛЕЧИНА Автомобил Налепница БЕБЕ НА ОДБОРОТ Декорација Мотоцикл Декорација

DEN 54.00
DEN 89.76

Количина на стоки
Тековен


YJZT 17.6*7.3 CM 2 X Интересни се ЗАДРЖИ на ДАЛЕЧИНА Автомобил Налепница БЕБЕ НА ОДБОРОТ Декорација Мотоцикл Декорација Ц1-5657
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
7.3cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
17.6cm
категорија:
Налепници
Модел:
Предупредување Марка
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
с1-5657
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
Винил

Најдобри понуди