• Неодамнешно
  • -29 %
Ширина 20 ММ Автомобил Хром Оркестарот Лента Налепница Сребро Авто Стил Скриј Лента Внатрешни работи Надворешноста Декорација 1m/2м/3м/5m/10m/15 милиони

Ширина 20 ММ Автомобил Хром Оркестарот Лента Налепница Сребро Авто Стил Скриј Лента Внатрешни работи Надворешноста Декорација

DEN 112.00
DEN 158.40

Количина на стоки
Тековен

Автомобил Хром Оркестарот Лента Налепница Сребро Авто Стил Калапи Скриј Лента за SUV Автомобил Камион Ван Внатрешни / Надворешни Декорација Спецификации : Име : Универзална одговара Автомобил Хром Стил декорација лента од Материјал : Мека ПВЦ Со Хром Полиран Оваа трим не е флексибилна, не може да биде свиткана, ве молиме да се забележи. (Ве молиме проверете ја големината пред купувањето) Боја : Сребро Хром Карактеристики : За надворешни декорација : предна решетка, Фарови.огледало, опашка светла, хауба столб, фендер трим, воланот капа уреденост и слично.. За ентериерно уредување : центар конзола, радио, звучници, внатрешните панели, рачки на вратите, shift knob итн.. се Направи вашиот автомобил сјајна и повеќе уникатен Лесно да го исечете го во соодветна должина ви треба. Инсталација : Чисти вашата апликација област. Се загрева на декоративни линија до 60 до 70 степени целзиусови степени со електричен удар пиштол (или фен за коса). Во краток период на време, да го залепите во автомобил. Ставете рака притиснете декоративни линии. (По инсталацијата, не на перење на вашиот автомобил во рок од 3 дена) Пакетот вклучува : 1x хром декорација калапи скриј лента

Други карактеристики

Големина:
3M, 2M, 1M, 5M, 10M, 15M
Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Ширина:
2cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Тип:
Алуминиум Налепница
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
LARATH
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди