• Неодамнешно
  • -11 %
KAWOO За MG MG3/MG6/MG7/MGTF/35W Гума Задна Guard Браник Заштита на Трим Покрие Sill Мат Подлога Автомобил Стил Додатоци

KAWOO За MG MG3/MG6/MG7/MGTF/35W Гума Задна Guard Браник Заштита на Трим Покрие Sill Мат Подлога Автомобил Стил Додатоци

DEN 542.00
DEN 608.64

Количина на стоки
Тековен


KAWOO За MG MG3/MG6/MG7/MGTF/35 W Гума Задна Guard Браник Заштита на Трим Покрие Sill Мат Подлога Автомобил Стил Додатоци

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Ширина:
8cm
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Должина:
90cm
Име На Модел:
КА-WXBHT-29
Налепница Сместување:
Багажникот
Тип:
Лепак Налепница
Материјал Тип:
Гума
Модел:
ОЕМ
Објектот Висина:
0.3cm
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Бренд Име:
KAWOO

Најдобри понуди