• Неодамнешно
  • -20 %
Atreus спорт Налепници Автомобил Стил Autobolies Додатоци За ФОЛКСВАГЕН Поло Passat б5 б6 b7 голф 4 7 5 t5 Touran Тојота е корола Avensis

Atreus спорт Налепници Автомобил Стил Autobolies Додатоци За ФОЛКСВАГЕН Поло Passat б5 б6 b7 голф 4 7 5 t5 Touran Тојота

DEN 149.00
DEN 186.24

Количина на стоки
Тековен


1 X Автомобил Стил Спорт Налепници За "Фолксваген" БМВ Ауди "Рено" Нисан Хонда Додатоци
Карактеристики на производот : Спецификации : Материјал : Алуминиум Големина : 14 x 1,5 см во Боја : Црна,Сребрена,Црвена 100% Сосема нов и висок квалитет. Вода-доказ,Сонце-доказ,Безопасни за автомобил боја,Нема Остатоци остануваат,се Отстранува. Овие одат на лесно за долгорочна употреба на отворено. Забелешка : За автомобил тело декорација Пред да се држи на тоа, ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целните Производ Фотографии :

Други карактеристики

Бренд Име:
Atreus
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
Број / Писмо
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
A-JST-024
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.2cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Алуминиум

Најдобри понуди