• Неодамнешно
  • -40 %
YJZT 10CM*10СМ 4X Автомобил Стил Био Опасност Знак за Предупредување Марк Lnterest Рефлексивни Налепница Decal Ц1-7557

YJZT 10CM*10СМ 4X Автомобил Стил Био Опасност Знак за Предупредување Марк Lnterest Рефлексивни Налепница Decal Ц1-7557

DEN 57.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


YJZT 10 CM*10СМ 4 X Автомобил Стил Био Опасност Знак за Предупредување Марк Lnterest Рефлексивни Налепница Decal Ц1-7557
Напомена : Секој Size10 CM*10СМ
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Предупредување Марка
Бренд Име:
YJZT
Објектот Ширина:
10cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
С1-7557
Објектот Висина:
10cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди