• Неодамнешно
  • -30 %
Mayitr 30*120cm Водоотпорен Транспарентен Јасно Автомобил Светла Кочница Опашка Светлина Багра Винил Wrap Film Лист

Mayitr 30*120cm Водоотпорен Транспарентен Јасно Автомобил Светла Кочница Опашка Светлина Багра Винил Wrap Film Лист

DEN 130.00
DEN 185.76

Количина на стоки
Тековен


MT0000671
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Погодна за секој фарови, светла за магла, од страна на маркерот светла или дури и горниот дел на шофершајбната, итн
Растеглив, Водоотпорен
Мазна површина, самолепливи
Лесно отстранување без остаток
Материјал : Винил
Големина : прибл. 30 х 120cm / 12" x 48"
Боја : Clear (Транспарентна)
Пакет се вклучени : 1x Автомобил Светлина Винил Филм
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-4cm отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Објектот Ширина:
30cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
дизајн:
Промена На Бојата
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
Транспарентен автомобил светлина филм
Објектот Должина:
120cm
Бренд Име:
Mayitr
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
ОЕМ
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Најдобри понуди