• Неодамнешно
  • -5 %
Три Mishki HZX046 11.4*20cm 1-4 парчиња автомобил налепница седан мафија за мицубиши lancer авто автомобил налепници

Три Mishki HZX046 11.4*20cm 1-4 парчиња автомобил налепница седан мафија за мицубиши lancer авто автомобил налепници

DEN 55.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен


Три Mishki HZX046 11.4*20cm 1-4 парчиња автомобил налепница седан мафија за мицубиши lancer авто автомобил налепници
Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Други карактеристики

Големина:
3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
Пластични
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Објектот Висина:
11.4cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
HZX046
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Три Mishki
боја:
Црна,Бела
дизајн:
седан мафија

Најдобри понуди