• Неодамнешно
  • -25 %
2 парчиња 2.05 М Здолниште Sill Decal Страна Мрачно М Перформанси Налепница За BMW F30 F22 23 Автомобил Налепници

2 парчиња 2.05 М Здолниште Sill Decal Страна Мрачно М Перформанси Налепница За BMW F30 F22 23 Автомобил Налепници

DEN 403.00
DEN 537.12

Количина на стоки
Тековен

2 парчиња 2.05 М Здолниште Sill Decal Страна Мрачно М Перформанси Налепница За BMW F30 F22 23 Автомобил Налепници 2018
Карактеристики : Направен од високо квалитетни ПВЦ Трајни под било кој временски услови Може да се отстрануваат без остатоци ако е потребно Пре-сече форма за лесна инсталација Fitment : Одговара за BMW Серија 3 F30 320i 316i 328i 2013-2015(не одговара М Спорт) Одговара за BMW 2 Серија Купе F22 220i 228i 235i Одговара за BMW 2 Серија Cabrio F23 220i 228i 235i Спецификации : Материјал : ПВЦ Боја : Црна Димензии : 205x9.7cm/80.71x3.82" Количина : 2 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 2 x Автомобил Здолниште Sill Decal

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
9.7cm
Име На Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Други
Објектот Должина:
205cm
Објектот Висина:
2cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ
боја:
Црна
Количина:
2 Компјутери/1 Сет

Најдобри понуди