• Неодамнешно
  • -40 %
За Мерцедес Бенц W211 W210 W124 W212 A124 A207 C124 C207 S124 S210 S211 S212 AMG Автомобил Keychain Копче Прстен Метал Кожа Копче Синџир

За Мерцедес Бенц W211 W210 W124 W212 A124 A207 C124 C207 S124 S210 S211 S212 AMG Автомобил Keychain Копче Прстен Метал

DEN 298.00
DEN 496.80

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : парична Казна изработка и прекрасен изглед. Исклучителен дизајн,пренесува на бескрајна забава во животот. Може да биде уникатен стил pendant за скролување . Одличен подарок за себе и за своите роднини и пријатели. Спецификации : Тип : Автомобил Keychain Материјал : Метал,Кожа Големина : 7cm X 2cm Пакет листа : 1 X Автомобил Keychain Превозот Метод Ali Express Стандард за Испорака : Ali Express службен логистика,е најбезбедно начин на логистика. Сите предмети може да биде песна. Превозот Време за Испраќање Време : 1-3 дневна по плаќање процес е завршен. Време на испорака : RU НАС земјите на ЕУ (10-25 работни дена) Остатокот од светот(20-60 дена) Не се добиени во рамките на превозот време : Полн со пари наплата Обичај/ДДВ Ние прогласи ниска вредност на пакетот обидете се да се избегне царинските давачки и Рејтингот Ако имате било каков проблем со производот,испорака,сервис, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни !ве молиме не оставајќи негативни повратни информации и отворен спор директно. Ако не сте задоволни со нашата предмети ,ве молиме не заборавајте да ни остави 5 ѕвезди како охрабрување. Сите Драг пријател,ве Молиме прочитајте мене пред да се направи нарачката, ве Молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни,ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни ! Ако не сте задоволни со нашата предмети ,ве молиме не заборавајте да ни остави 5 ѕвезди како охрабрување.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
7cm
Име На Модел:
за мерцедес бенц
Објектот Ширина:
2cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Дијаметар:
2cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
дизајн:
зборови
Вид На Налепница:
Други
Модел:
Возилото Логото
Објектот Висина:
1cm
категорија:
3D
Бренд Име:
OKECAM
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Цинк Легура+Кожа
Стил:
автомобил keychain
боја:
Црна
Материјал:
Цинк Легура+Кожа
функција 1:
За Мерцедес w168
Карактеристика 2:
За Мерцедес W176
функција 3:
За Мерцедес W205
карактеристика 4:
ЗА мерцедес w202
Карактеристика 5:
за мерцедес w204
Функција 6:
За Мерцедес w245
Карактеристика 7:
За Мерцедес W169

Најдобри понуди