• Неодамнешно
  • -5 %
Спортски автомобил светлина веѓите налепници декоративни додатоци стајлинг за fiat punto 500 браво freemont stilo панда linea ducato

Спортски автомобил светлина веѓите налепници декоративни додатоци стајлинг за fiat punto 500 браво freemont stilo панда

DEN 177.00
DEN 186.24

Количина на стоки
Тековен

Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Логистика побрзо од економијата.
Квалитетот на првата продавница во интегритетот на текстот на квалитетот на
опстанокот на бизнис филозофија за голем број на автомобил услуга. Логистика барањето сајт : http : //www. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !.
1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
0.2cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
10cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
глава

Најдобри понуди