• Неодамнешно
  • -15 %
Назад Задниот Прозорец Wiper Рака Нож Покрие Скратува Оркестарот ABS Chrome За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2017 Автомобил Стил

Назад Задниот Прозорец Wiper Рака Нож Покрие Скратува Оркестарот ABS Chrome За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015

DEN 730.00
DEN 858.24

Количина на стоки
Тековен


Назад Задниот Прозорец Wiper Рака Нож Покрие Скратува Оркестарот ABS Chrome За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2016 2017 Автомобил Стил
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Северно-Американската Верзија Мицубиши Outlander 2014-2017
За Австралиската Верзија Мицубиши Outlander 2013-2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 4 PCS/Set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Други карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2016 2017
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.6kg
Модел Година:
За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
14751
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
2cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Најдобри понуди