• Неодамнешно
  • -19 %
Стајлинг За Хонда CRV CR-V 2017 2018 ABS Мат Автомобил Внатрешни работи Прозорец Стакло Lifter Контролер Switch Копчето Покрие Вратата Потпирач Трим

Стајлинг За Хонда CRV CR-V 2017 2018 ABS Мат Автомобил Внатрешни работи Прозорец Стакло Lifter Контролер Switch Копчето

DEN 1049.00
DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен


Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Не се Вклопуваат : ве Молиме проверете форма и се смета како многу копчиња на прозорецот switch-таблата на вашиот автомобил пред да го купите. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса. Лесно инсталирање, без алатки. Модел варира, ние не може да гарантира fitment ако не't check.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
За Хонда CRV CR-V 2017 2018 (Лева Рака Вози Возила САМО)
Забелешка : ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил ист како нашиот фото покаже пред купување
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Вклучуваат : 4 PCS /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
За Хонда CRV CR-V 2017
Модел Година:
За Хонда CRV CR-V 2017
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Водоотпорен, Никогаш Нема Да Избледи, Никогаш Не Рѓа
Име На Модел:
За Хонда CRV CR-V 2017
Објектот Ширина:
1inch
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Одговара:
ЗА Хонда, CR-V (Лева Рака Вози Возила САМО)
Состав:
4pcs / set

Најдобри понуди