• Неодамнешно
  • -24 %
За Опел Insignia Astra H J Vectra C Zafira Б В Mokko Chevrolet Cruze Captiva Trax Camaro Aveo Sonic Опел Holden Автомобил Стил

За Опел Insignia Astra H J Vectra C Zafira Б В Mokko Chevrolet Cruze Captiva Trax Camaro Aveo Sonic Опел Holden Автомобил

DEN 587.00
DEN 772.32

Количина на стоки
Тековен


Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail,кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели,ве молиме да бидете трпеливи. Во Јужна Америка,Блискиот Исток,Африка секогаш 20-40 работни дена. Во Русија ,12-35 работни дена. Сите Парцели Имаат Следење На Број. DHL/ТНТ/UPS-от,3-5 работни дена.
Ние може да ви даде некои попуст за вашиот netx цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена,ве молиме љубезно разбирање.)
LANGENS секогаш нудат шест месеци гаранција, тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена,и што уште можеше да се добие гаранција од LANGENS! Ако се обиде секој метод ние ви нудиме уште не може да го реши вашиот проблем,ние може да се направи замена,ве молиме испратете лошите објект назад до нас преку вашата локална скопска воздух пошта(Не прифати DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ),кога на следење на број онлајн,ние ќе ви испратиме сосема нова. EMS,10-20 работни дена. (Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво,не се плати веднаш,не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате,ние ќе го промени цена во рок од 24 часа,тогаш ве молиме да плати за нарачката.
Обично ние цел испратени преку Кина пост. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати,можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците.
[xlmodel]-[custom]-[16308]
Карактеристики :
Карактеристики :
Хром Стил Рачки На Вратите
Одговара со : "Опел" Опел Holden Insignia
Astra H J
Vectra C
Zafira B C
Mokko
Chevrolet Cruze
Captiva
Trax
Aveo
Sonic
Тежина : 225g
Стил : Хром Стил
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 177mm*30мм*41m
Боја : Сребрена
Лесен за инсталација
Пакет Содржина :
Рачки на вратите : 8 x Хром Стил Вратата Handles_4big+4small
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[16304]
[xlmodel]-[custom]-[16303]
LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди,па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Во Европа,Северна Америка,Југоисточна Азија,Океанија секогаш во рок од 10-18 работни дена,понекогаш дури помалку од 10 дена. Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.

Други карактеристики

Бренд Име:
ПОЛУПАНСИОН·JC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
Опел Шевролет
Објектот Висина:
0.1inch
Објектот Дијаметар:
7.8inch
Специјални Функции:
Никогаш Не Рѓа'
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел Година:
2000-2017
Име На Модел:
3422
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
7.8inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил

Најдобри понуди