• Неодамнешно
  • -11 %
Топла продажба За Hyundai Tucson 2015 2017 2018 Автомобил тело пред главата Светлина светилка худ Калапи рамка стап ABS Хром покрие трим

Топла продажба За Hyundai Tucson 2015 2017 2018 Автомобил тело пред главата Светлина светилка худ Калапи рамка стап

DEN 1859.00
DEN 2088.48

Количина на стоки
Тековен


П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. На превозот надомест е платена од страна на купувачот. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1cm
Објектот Тежина:
0.53kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
APTH8791089
Автомобил модел:
Tucson
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2015-2018
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Ширина:
1cm

Најдобри понуди