• Неодамнешно
  • -0 %
За Hyundai Tucson 2017 Светлата / TailLight Рамка Покрие Главата Светилка Опашка Светла Скратува Хром Налепница Автомобил-стил Додаток

За Hyundai Tucson 2017 Светлата / TailLight Рамка Покрие Главата Светилка Опашка Светла Скратува Хром Налепница

DEN 2586.00
DEN 2586.24

Количина на стоки
Тековен


Нашиот објект е 99% ист како опис. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
За Hyundai Tucson 2016 2017 Светлата / Tail Light Рамка Покрие Главата Светилка Опашка Светла Скратува Хром Налепница Автомобил-стил Додаток
1. 2/4/6 компјутери по поставување
2. Изработен од ABS Хром Налепници
3. лесно да се инсталира.
4. професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
5. 3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
Ако не сте сигурни да се држи добро од себе, ние препорачуваме да се побара од искусни луѓе или техничари да ви помогне,или се чувствуваат слободни да не контактирате за помош.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
Tucson15-00622434
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
Заштита&Декорација
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
10cm
Модел Година:
2015 2016 2017 2018
Бренд Име:
CHANGZOUWORLD
Објектот Тежина:
1.2kg
Материјал:
ABS
Објектот Должина:
60cm
Производи име:
Светлата се покријат / TailLight маска

Најдобри понуди