• Неодамнешно
  • -16 %
Додатоци За Mazda 3 AXELA Седан Hatchback 2017 2018 Задните Магла Светилка Foglight Светлина Декорација Рамка Калапи Капакот за Полнење Трим

Додатоци За Mazda 3 AXELA Седан Hatchback 2017 2018 Задните Магла Светилка Foglight Светлина Декорација Рамка Калапи

DEN 734.00
DEN 873.60

Количина на стоки
Тековен

Се Враќа Политика 1. ве молиме инсталирајте ја внимателно. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Вклучени : 2 Парче Инсталиран од страна на 3 M лента, 3 M лента на грбот. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ".
lapetu S
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Се надевам дека ќе може да се разбере. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување,
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме!
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Опис на производот Одговара За Mazda 3 AXELA Hatchback Седан 2017 2018 Само Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Инаку, договорот е конечна. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
За Mazda 3 AXELA Седан Hatchback 2017 2018 Само
Бренд Име:
lapetus
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
За Mazda 3 AXELA Седан Hatchback 2017 2018 Само
Автомобил модел:
За Mazda 3 AXELA Седан Hatchback 2017 2018 Само
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Најдобри понуди