• Неодамнешно
  • -37 %
KOSOO Автомобил Вратата на Работ Нула Несреќа во Дресот на Заштита Налепница Decals За Субару За Impreza За Шумите За Пустош Авто Стил

KOSOO Автомобил Вратата на Работ Нула Несреќа во Дресот на Заштита Налепница Decals За Субару За Impreza За Шумите За

DEN 269.00
DEN 426.72

Количина на стоки
Тековен


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
Среќно и Имаат убав ден : )

Други карактеристики

Тип На Објект:
Стил Украси
Бренд Име:
KOSOO
Специјални Функции:
Вратата Работ Заштита
Објектот Должина:
5inch
Објектот Тежина:
200g
Модел Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
КО-FZT018
Објектот Ширина:
0.8inch
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал Тип:
Гума
Боја На Автомобил Вратата Заштита Ленти:
Црна, Бела Сина, Црвена Сива Транспарентен
Карактеристика На Автомобил Вратата Заштита Ленти:
Универзална за Сите Автомобили
Дизајн:
Отпорен На Гребење Вратата Заштита Гумени Ленти

Најдобри понуди