• Неодамнешно
  • -28 %
Опашката Врата се Справи за кинескиот Ѕид Пикап Правец на 3 правец на 5 Контејнер Заклучување на Вратата Рака на Задна Врата Рачка на задната врата се Справи со

Опашката Врата се Справи за кинескиот Ѕид Пикап Правец на 3 правец на 5 Контејнер Заклучување на Вратата Рака на Задна

DEN 864.00
DEN 1200.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Објектот Висина:
11inch
Производителот Дел Број:
dghtfyh
Земја/Регион на Производство:
Кина
Модел Година:
2000 година
Материјал Тип:
Метал
Другиот Дел Број:
dfgjhrt
Објектот Ширина:
11inch
Осветленост Дел Број:
fgjfg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ANLIKURO
Специјални Функции:
се справи со
Автомобил модел:
кинескиот ѕид пикап
Објектот Должина:
11inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
sfdhd

Најдобри понуди