• Неодамнешно
  • -8 %
Авто ABS Преглед Огледало Покрие Рамка Трим Со LED Светло За Мицубиши Montero Pajero V73 Авто Надворешните Делови Автомобил Стил

Авто ABS Преглед Огледало Покрие Рамка Трим Со LED Светло За Мицубиши Montero Pajero V73 Авто Надворешните Делови Автомобил

DEN 2782.00
DEN 3024.00

Количина на стоки
Тековен


Авто ABS Преглед Огледало Покрие Рамка Трим Со LED Светло За Мицубиши Montero Pajero V73 Авто Надворешните Делови Автомобил Стил
опис :
1.изработен од ABS chromed
2. 2 парчиња/set, за еден автомобил употреба(еден левата страна, една десната страна)
3,само да се држи на автомобилот ,лесно да го инсталирате

Други карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Материјал Тип:
ABS Chromed
Специјални Функции:
заштита
Бренд Име:
Easwraih
Име На Модел:
ЗА V73
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
Од 2004 до 2007 година

Најдобри понуди