• Неодамнешно
  • -20 %
Автомобил Заклучување на Вратата Цилиндар Барел Поправка Комплет Наместен За ФОЛКСВАГЕН Mk4 Голф 4 Бора Пред Десно Лево mar22

Автомобил Заклучување на Вратата Цилиндар Барел Поправка Комплет Наместен За ФОЛКСВАГЕН Mk4 Голф 4 Бора Пред Десно Лево

DEN 137.00
DEN 171.84

Количина на стоки
Тековен


Заклучување на вратата Цилиндар Барел Поправка Комплет Наместен За "ФОЛКСВАГЕН" Mk4 Голф 4 Бора Пред Десно Лево
Опис :
Состојба : Нова
Производот Број : W904-ST-7 T
Tappet должина : 45mm / 1.77"
Дел Производителот Број : 1 U0837167 E
Оригинални делови број : 1 U0837167 EC / 168 C
Другиот Дел Број : 1 U0837167
Заклучување на вратата Поправка Комплет за поправка на заклучување цилиндри .
4/5 - Врати , напред лево и десно .
За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV 4 ТИП 1 J1 MK4 1997 - 2005
За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV 4 ВАРИЈАНТА ТИП 1 J5 1999 - 2007 година
За "ФОЛКСВАГЕН" БОРА LIMOUISINE / KOMBI
Забелешка : ве Молиме споредете ги вашите делови со слики пред купување на некој објект .
Пакетот вклучува :
1 Сет (вклучува 7 Парчиња) Заклучување на Вратата Цилиндар Барел Поправка на Комплет

Други карактеристики

Објектот Висина:
Repair
Име На Модел:
Заклучување На Вратата Цилиндар Барел Поправка Комплет Наместен
Бренд Име:
CARPRIE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Метал
Објектот Должина:
Repair
Објектот Тежина:
38g
Тип На Објект:
Заклучување На Вратата Цилиндар Барел Поправка На Комплет
Количина:
1 сет
Тип:
Заклучување на вратата Поправка Комплет за поправка на заклучување цилиндри .
боја:
Сребро.
Tappet должина :
45mm
dropship:
Пад на превозот

Најдобри понуди