• Неодамнешно
  • -17 %
Автомобил Стајлинг За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018 ABS Хром Пред Магла Светлина Светилка Покрие Трим Главата Foglight Худ Надворешност Додатоци

Автомобил Стајлинг За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018 ABS Хром Пред Магла Светлина Светилка Покрие Трим Главата Foglight Худ

DEN 731.00
DEN 880.80

Количина на стоки
Тековен


Најпродаван Производ :
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018
Опис : Состојба : 100% Сосема нов. Материјал : Висок Квалитет ABS Chromed Пластика. Вклучува : 2 buc/set за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање,без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
Kadore
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
5cm
Модел Година:
2017-2018
Материјал:
ABS
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
За Mazda 3 М3 Axela
Име На Модел:
121401
боја:
Сребро.
Име на производ:
Пред Магла Светлина Маска
Количина:
1pcs/set

Најдобри понуди