• Неодамнешно
  • -15 %
TOMEFON 4pcs За Toyota е корола 2017 Facelift ABS Хром Предната Решетка Покрие Трки Скара Центар Рамка Автомобил Надворешност Додатоци

TOMEFON 4pcs За Toyota е корола 2017 Facelift ABS Хром Предната Решетка Покрие Трки Скара Центар Рамка Автомобил Надворешност

DEN 1521.00
DEN 1788.96

Количина на стоки
Тековен


4pcs За Toyota е корола 2017 Facelift ABS Хром Предната Решетка Покрие Трки Скара Центар Рамка Автомобил Надворешност Додатоци
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Toyota е корола 2017 Facelift Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 4 CS/SET Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Други карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Toyota Е Корола 2017 Facelift
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
1.2kg
Модел Година:
За Toyota Е Корола 2017 Facelift
Име На Модел:
260971
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Најдобри понуди