• Неодамнешно
  • -16 %
1 Пар Карбонски Влакна Стил Фендер Одблесокот Тркала Усна Тело За Полнење На Универзал За Автомобил Камион Автомобил Mudguard Кал Guard Авто Оркестарот-Y11

1 Пар Карбонски Влакна Стил Фендер Одблесокот Тркала Усна Тело За Полнење На Универзал За Автомобил Камион Автомобил

DEN 132.00
DEN 157.44

Количина на стоки
Тековен


1 Пар Карбонски Влакна Стил Фендер Одблесокот Тркала Усна Тело За Полнење На Универзал За Автомобил Камион Автомобил Mudguard Кал Guard Авто Оркестарот
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПВЦ пластика со карбонски влакна површина ( Не е вистински ) Боја : Црна важат за повеќето автомобили, камиони, спортски автомобили Направен од висок квалитет на мека ПВЦ пластика со карбонски влакна површина ( Не е вистински ) Големина : Прибл. 9.84 инчен / 25cm ве Молиме проверете ја големината пред купување Апсорбира лесно, да помогне да се спречат гребење и нема да исчезнат Директно одговара, лесно се инсталира, нема дупчење или сечење е потребно (Лента и лепак не се вклучени) 90 дена ограничена гаранција
Инсталација : Чистење на прашината од површината, бидете сигурни дека тоа е Чиста Загреана на стоки со фен или друг уред Pasting вашиот автомобил во кратко време, користете вашата рака да притиснете тоа Количина : 1 Пар Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Пакетот вклучува :
1 Пар лажни карбонски влакна фендер капак guard

'

Други карактеристики

Тип На Објект:
Mudguards
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Карбонски Влакна Стил Фендер Одблесокот Тркала 1A0487
Објектот Висина:
2.5cm
Модел Година:
2017
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
13inch
Објектот Должина:
25cm
Материјал Тип:
ПВЦ пластика со карбонски влакна површина ( Не е вистински )
Објектот Тежина:
110g
Специјални Функции:
Карбонски Влакна Стил Фендер Одблесокот Тркала
Тип На Објект:
Mudguards
Тип На Единица:
Пар
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
33cm x 10cm x 10cm (12.99in x 3.94in x 3.94in)

Најдобри понуди