• Неодамнешно
  • -25 %
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик врата sill Scuff Плоча Добредојдовте на Возилото 4pcs За Peugeot 508 автомобил Додатоци

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик врата sill Scuff Плоча Добредојдовте на Возилото 4pcs За Peugeot 508 автомобил

DEN 936.00
DEN 1248.00

Количина на стоки
Тековен


Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме имајте предвид дека buyerers се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик врата sill Scuff Плоча Добредојдовте на Возилото 4pcs За Peugeot 508 автомобил Додатоци
Спецификација Модел Година : 2010-2017 Материјал : не ' рѓосувачки челик Вклучуваат : поставување на 4pcs Лесна инсталација, без било какви алатки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека објектот да се вклопи во вашиот автомобил пред да се направи ред, ако не знаете, ве молиме контактирајте со продавачот за проверка,ви благодариме!
. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. автомобилската селотејп е прикачен
Опис На Производот
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ве молиме контактирајте не директно.
ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас.
кога ќе добиете предмети вашиот нареди,во рок од 24 часа,ве молиме проверете внимателно.

Други карактеристики

боја:
Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Автомобил модел:
Peugeot 508
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
50cm
Објектот Висина:
6cm
Модел Година:
2010-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
DOUTIAN
Име На Модел:
P5
Објектот Дијаметар:
50cm
Објектот Тежина:
0.3kg

Најдобри понуди