• Неодамнешно
  • -25 %
10PCS 1W 3W Отворено Вдлабнати Led Скали Чекор Светлина Коридор Aisle Ѕид Агол Светлина Пејзаж Погребан Скали Ноќ Светлина

10PCS 1W 3W Отворено Вдлабнати Led Скали Чекор Светлина Коридор Aisle Ѕид Агол Светлина Пејзаж Погребан Скали Ноќ Светлина

DEN 3839.00
DEN 5118.72

Количина на стоки
Тековен


Thrisdar 10 PCS 1 W 3 W Отворено Вдлабнати Led Скали Чекор Светлина 86 X86mm Коридор Aisle Ѕид Агол Светлина Пејзаж Burid Скали Ноќ Светлина
Влезен напон : AC85~265 V
Моќност : 1 W 3 W
CRI : Ра>80
Заштита Ниво : IP65
Живот : 30000~50000 H
Прозрачна Флукс : 100-130 LM
Материјал : Алуминиум
Големина на : Мали Димензии : 58x58mm; Голема Големина : 90 X90mm Намали дупка големина : Мали Димензии : 45x45x45mm Голема Големина : 86 X86 X30mm
Температура на бојата : Топло Бела : 3000 - 3200 K; Бела : 4000-4200 K; Примена : 1.Плоштад,ресторан,Приватни вили,градина,сала за состаноци,изложбена сала,Област на животната средина beautification. 2.Фаза бар,супермаркет,Паркинг скулптура,Туристички атракции и други palce. Пакет се Вклучени : 10pcs Led Чекор Скалило Светлината

Други карактеристики

Wattage:
1W, 3W
боја:
Мала Бела Тело, Мало Црно Тело, Мал Сив Тело, Голема Бела Тело, Голема Црна Тело, Голема Сива Тело
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Карактеристики:
Вдлабнати Скалило светла Пејзаж Палубата Чекор Светлина
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
Thrisdar
Заштита Ниво:
IP65
Стил:
Мисија
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
1 година
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED
Diffuser:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
FSDJD-58-1WBai-WWX6
Заврши:
Бранеа Никел
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Објектот:
Отворено водоотпорен LED Скали Чекор Светлина
Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
1W 3W
Големина:
Small Size
Вдлабнати Дупка:
Мали Димензии
Влезен Напон:
AC85~265V
Предност:
водоотпорен IP65
Примена:
Балкон Тремот Градина Патио Коридор Чекор Скалило

Најдобри понуди