• Неодамнешно
  • -35 %
Litake 6M 20 Led Топката String Светла Јасно Свет Светилки Самовила Гарланд Светилка Градина Партија Свадба, Роденден Декорација Светла String

Litake 6M 20 Led Топката String Светла Јасно Свет Светилки Самовила Гарланд Светилка Градина Партија Свадба, Роденден

DEN 579.00
DEN 890.88

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Предмет тип : String светла
Е применливо : Куќа, соба, градината, и дрвото, итн.
Светилка тип : LED
Светилка монистра : 20
Должина : 6 M
Школка материјал : Пластика
Светла боја : Топло бела
Спецификации : 110 V НИ прописи, 220 V Европските регулативи
Заштита ниво : IP44
Пакување : OPP вреќа
Карактеристики :
Високо квалитетен материјал, таписерии изработка
Пакетот вклучува :
1 * String светла
Answer : ___________________________ Note :
1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења (забелешка : 1cm=0.39 инчен), ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.
Ние ви обезбеди најдобар производ и услуга, ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Други карактеристики

Wattage:
EU Plug, US Plug
Тип На Објект:
Монистра
Напон:
220V
Водоотпорен:
Водоотпорен
Обликот:
Круг
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
PHO_028W
Бренд Име:
Litake
Извор На Енергија:
AC

Најдобри понуди