• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен превозот 12Pcs Бронза на Ѕвонење Накит за Подарок Кутија Дрво Случај Декоративни акрилик Нозе Нога Агол Заштитник 29x35mm

Бесплатен превозот 12Pcs Бронза на Ѕвонење Накит за Подарок Кутија Дрво Случај Декоративни акрилик Нозе Нога Агол Заштитник

DEN 180.00
DEN 212.16

Количина на стоки
Тековен


Материјал :
акрилик
Големина на :
Прибл : 29x35mm
Висина : 24mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бронза
Количина :
Ќе ге т 12 Pcs на овој објект во листата цена

Други карактеристики

Број На Модел На:
F1820*3
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MIAOCHI
Тип:
Работ Плоскости

Најдобри понуди