• Неодамнешно
  • -20 %
злото енергија 10AN Турбо Челик Плетенка Турбо Масло Храна Линија се Врати на Мозоци Комплет AN10 Вртливата Црево Адаптер T3 T4 T04e T70 T60 T61

злото енергија 10AN Турбо Челик Плетенка Турбо Масло Храна Линија се Врати на Мозоци Комплет AN10 Вртливата Црево Адаптер

DEN 554.00
DEN 692.64

Количина на стоки
Тековен


10 AN Турбо Челик Плетенка Турбо Масло Храна Линија се Врати на Мозоци Комплет AN10 Вртливата Црево Адаптер T3 T4 T04e T70 T60 T61
Примена : Работи со повеќето Turbos : Т3/Т4/T04 E/T60/T61/T70 Детали : Црево Должина : 560 MM AN10 45 Degree Вртливата Црево Крајот AN10 Сребро Адаптер Други Хардвер На Сликата Подолу се Вклучени Опис : Brand New мала Тежина, од не ' Рѓосувачки Челик Плетенка, Висок Квалитет на Турбо Нафта Враќање на Мозоци Линија за Полнење. Тоа им помага циркулира масло од турбо полначот со масло тавата. Комплет обезбедува елоксирани изглед, и се дава најдобри перформанси ладење на вашиот турбо и долготраен живот. Инсталација : Без Настава се Вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо! Пакет содржи : 1*челик плетенка масло мозоци враќање линија

Други карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Висина:
9cm
Бренд Име:
злото енергија
Објектот Тежина:
610g
Специјални Функции:
Масло Се Врати Линија
Објектот Ширина:
15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
TS00413
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
сите
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик/Алуминиум
Големина:
AN10
масло црево:
56cm

Најдобри понуди