• Неодамнешно
16285-52030 16285-52032 Гориво Пумпа за Kubota V1505 D905 D1005

16285-52030 16285-52032 Гориво Пумпа за Kubota V1505 D905 D1005

DEN 2160.00

Количина на стоки
Тековен


16285-52030 16285-52032 Kubota Гориво Пумпа
Kubota Моторот : D905, D1005, D1105, V1305, V1505
Kubota Комунални Возило РТВ Серија : RTV1100 CR,RTV1100 CR9,RTV1100 CRX,RTV1100 CW,RTV1100 CW9
RTV1100 WX,RTV1140 CPX,RTV1140 CPXR

Други карактеристики

Број На Модел На:
16285-52030 16285-52032
Бренд Име:
КОМПАКТЕН 3CX

Најдобри понуди