• Неодамнешно
Стоп Електромагнетниот 11110030 За Volvo Тркала Натоварувачи L70C L120C L90C L220D L70D SA-4646 SA-4744 24V - Бесплатен Превозот

Стоп Електромагнетниот 11110030 За Volvo Тркала Натоварувачи L70C L120C L90C L220D L70D SA-4646 SA-4744 24V - Бесплатен

DEN 5520.00

Количина на стоки
Тековен


Бренд Нови ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел на Овој објект е во акции, и за веднаш превозот Дел Бр. : 11110030, 11110030 P03 Напон : 24 V Апликација : Volvo Тркала Натоварувачи L120 C; L90 C; L70 C; L220 D; L70 D; L120 D; L150 D; L180 D; L180 DHL; L330 D; L150 C; L180 C; L330 C;L90 D Гаранција : 1 Година За испорака : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго. Било увозни давачки е на купувачот одговорност.

Плаќање :
Кредитна картичка на линија е достапна. Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.

Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел. ние ќе го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации. Повратната информација е многу важна за нас. Ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации . Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации, ние ќе се обезбеди решение на 24 часа.

Други карактеристики

Материјал:
Челик + Бакар
Број На Модел На:
11110030
Бренд Име:
VITTUK
Примена 1:
L120C; L90C; L70C; L220D; L70D; L120D; L150D
апликацијата 2:
L180D; L180DHL; L330D; L150C; L180C; L330C;L90D

Најдобри понуди