• Неодамнешно
Нови Легиран Челик Монтажа заградата за 42mm NEMA 17 stepper мотор со Завртки Црна R08 Капка брод

Нови Легиран Челик Монтажа заградата за 42mm NEMA 17 stepper мотор со Завртки Црна R08 Капка брод

DEN 147.84

Количина на стоки
Тековен


Издржливи со легиран челик материјал
Одговара за 42mm stepper мотор, како што се NEMA17
Лесно да се инсталира
Спецификации :
Материјал : Легиран челик
Боја : Црна
Fitment : 42mm stepper моторни NEMA17
Големина : 5х5.2x5.4cm/1.97x2.05x2.13"
Количина : 1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Монтажа Заградата
1 x Завртки Сет
0302

Други карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Хибрид
Чекор Агол(степени):
Други
Одржување На Вртежен Момент:
Други
Тековната / Фаза:
Други
Број На Модел На:
1A80302
Фаза:
Други
Материјал:
Легиран челик
Големина:
5x5.2x5.4cm/1.97x2.05x2.13

Најдобри понуди