• Неодамнешно
  • -10 %
SFUL HW02 HW02B Постојана Температура на Греење Апарати - топла када спа грејач 3kw

SFUL HW02 HW02B Постојана Температура на Греење Апарати - топла када спа грејач 3kw

DEN 17107.00
DEN 19008.00

Количина на стоки
Тековен


HW02 Грејач - популарна грејач во Кинески топли кади.
HW02 топла када грејач направени од страна на SFUL.
Должина (cm) : 35.8
Width (cm) : 8
Висина (cm) : 15.8
KW : 3
Засилувачи : 12
Сериски : HW02
Контактирајте со нас за добивање детали :

Други карактеристики

Број На Модел На:
HW02

Најдобри понуди