• Неодамнешно
Топла Продажба 36V/48V 350W Електричен Велосипед E-велосипед, Скутер Brushless DC Мотор Контролер Нови G08 Капка брод

Топла Продажба 36V/48V 350W Електричен Велосипед E-велосипед, Скутер Brushless DC Мотор Контролер Нови G08 Капка брод

DEN 560.16

Количина на стоки
Тековен

Функција : Анти-увеселителен парк карактеристики Прекуструјна заштита Автоматска идентификација на 36 V и 48 V Автоматска идентификација Салата сензор Автоматска идентификација на Фаза агол од 60 степени и 120 степени Ниско ниво/E-ABS сопирачки Високо ниво/E-ABS сопирачки Применлив модел : електричен велосипед,електричен скутер answer : ___________________________ Note : само одговара за Мотор со сензори. Ова е едноставна издание Спецификации : Обвивка материјал : Алуминиум Оценет напон : DC 36 V/48 V Номинална моќност : 350 W Струја : 16-18 A Големина : 10.3x7x3.5cm/4.06x2.76x1.38inch Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Brushless мотор controller1

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип На Мотор:
brushless мотор контролер

Најдобри понуди