• Неодамнешно
DC 3V 25000RPM Ротари Брзина DIY Минијатурни Микро Магнетни Моторни Сребрен Тон Зелена

DC 3V 25000RPM Ротари Брзина DIY Минијатурни Микро Магнетни Моторни Сребрен Тон Зелена

DEN 165.60

Количина на стоки
Тековен

Име на производ DC Мотор Модел FF-N20 Работен Напон DC 1.5-6 V Оценет Напон DC 3 V Брзина 25000 RPM Големината на Телото 15 x 12 x 10мм/ 0.59" x 0.47" x 0.39"(L*W*H) Бунари со Дијаметар од 1mm Вратило Должина 5mm/0.2" Главна Боја Сребрена Тон Материјал Метал, Електронски Делови

Други карактеристики

Број На Модел На:
FF-N20
сертификација:
како опис шоу
Тип:
како опис шоу

Најдобри понуди